بيانيه ائتلاف بزرگ اميد پرستاران كشور
پرستاران شريف ايران

در آستانه اجرای ششمين دوره انتخابات نظام پرستاري لازم است در راستای اصول و ضوابط ائتلاف، معتقدیم که صحنه پیش رو بیش از آنکه به لفاظی و حرافی محتاج باشد به آرمان گرایی توأم با واقع بینی، تدبیر و عمل نیازمند است و بنای کار ائتلاف امید بر وحدت همه نیروهایی است که عرصه پرستاری ایثارگرانه جان فشانی می کنند.
مشی ائتلاف امید بر سه اصل اصیل اسلامی و قرآنی «عقلانیت و عدالت و معنویت» استوار است و در نظر و عمل قویاً به این سه اصل پای بند بوده و همه همراهان و همکاران خود را به پایبندی جدی به این اصول توصیه و دعوت می‌کنیم. ما در عین حال که بر وحدت همه پرستاران تکیه و تاکید می‌کنیم صف خود را از کسانی که با بی اخلاقی و تهمت و توهین و زشت گویی، چهره حرفه پرستاری را مخدوش می‌سازند و از آن تصویری غلط ارائه می نمایند، جدا می‌دانیم.
در انتخابات ششمين دوره نظام پرستاري ، ائتلاف امید نسبت به معرفی نامزدهایی که عمیقاً به سه اصل «عقلانیت» ،«عدالت» و «معنویت» معتقدند اقدام نموده است.
ما اعضای ائتلاف امید نیازمند حضور به همراهی شما عزیزان در انتخابات نظام پرستاری هستیم و این یک فرصت بزرگ برای تغییر و بهبود حرفه ای پرستاری میباشد.

اکنون باید انتخاب کنیم :
تغییر یا تدام وضع موجود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *