این دستگاه جدیدترین دستگاه در صنعت زیبایی و پوست محسوب می شود و به دلایل کارایی بالایی که دارد طرفداران زیادی هم دارد و در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه 7 هندپیس دارد بعضی از آموزشگاهها در دورۀ پاکسازی پوست کار با این دستگاه را هم آموزش می دهند. آموزشگاه فنی حرفه ای نوید بخشان سلامت با ارائه مدرک معتبر و آموزش مراحل پاکسازی پوست کار با دستگاه هیدروفیشیال را هم به کلانیت های خود آموزش می دهد. این دستگاه جز روشهای درمانی در مشکلات پوستی و لایه برداری هست که غیر تهاجمی می باشد. علت محبوبیت دستگاه هیدروفیشیال چیست؟ مهمترین علت جذابیت این دستگاه غیر تهاجمی بودن آن است و اینکه این دستگاه تک حالته نیست و دارای چندین کاربرد می‌باشد و در حین کار هیچگونه کبودی یا التهاب برای کلانیت بوجود نمی آید البته به شرطی که زیر نظر اسکن تراپیست انجام شود و سریعترین روش درمانی تلقی می شود که هر جلسه بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان می برد و تعداد جلسات به مشکلات پوستی و عمق آن بستگی دارد و شما می توانید از مشاورۀ رایگان تیم متخصصان ما از طریق شماره : 09198243400 استفاده نمایید.  

https://nafasnfs.ir/wp-content/uploads/2024/01/IMG_4205.mov

مزایای استفاده از دستگاه هیدروفیشیال چیست؟ لیفت و محکم کردن پوست، ارتقاء خاصیت ارتجاعی پوست، رفع چین و چروک های در پلک و سطح پوست رفع منافذ باز پوست، افزایش متابولیسم سلولی و افزایش گردش خون سطح پوست، کنترل   PH پوست، از بین بردن سلولهای مرده و شاخی سطح پوست، رفع لکه های پوستی و این مزایا نشان می دهد دستگاه هیدروفیشیال برای تمامی پوستها با اکثر مشکلات پوستی قابل استفاده می‌باشد.  

مقاله مرتبط : معرفی دوره پاکسازی پوست 

دوره پاکسازی پوست (فشیال) در آموزشگاه نوید بخشان سلامت به صورت آنلاین و حضوری بر اساس سر فصلهای فنی و حرفه ای تدریس می شود.

مراحل انجام کار با دستگاه هیدروفیشیال: هرکدام از دسته ها یا همان هندپیس ها یک کارایی دارد. هندپیس اسکرابر که از امواج صوتی که با لرزش آرام همراه است استفاده می کند برای حذف سلولهای مرده و تخلیه کمدونها و برداشتن سلولهای شاخی از روی پوست می باشد. هندپیس اولتراسونیک: از طریق امواج اولتراسوند کار تغذیه رسانی را با سرمها و میکروسرم ها و مواد مغذی انجام می دهد و پوست را آبرسانی و تغذیه می کند. هندپیس RF: رادیو فرکانسی که باعث جوانسازی و افزایش قوام پوست و تحریک کلاژن سازی می شود. هندپیس میکرو درم: (ابریژن) برای لایه برداری و پاکسازی پوست استفاده می شود در این روش و با این دسته لایه ضخیم و مرده پوست جدا می شود و در کار با این هندپیس حرکت دست از داخل صورت به خارج صورت است و حرکات رو به بالا انجام می شود. هندپیس COOL: (چکش سرد) برای بستن منافذ پوست می باشد و در مرحله آخر پاکسازی پوست برای برگشت پوست به حالت اولیه و کم کردن التهابات پوست می باشد. هندپیس اسپری آب: با پاشش آب می توان سطح پوست را مرطوب کرد. ماسک LED که 7 رنگ دارد که نور درمانی انجام می دهد و طول موجهای 400 تا 640 نانوتر را در طیف رنگها دارد و هر رنگی خاصیت درمانی خاصی برای سطح پوست دارد و اشعه خطرناک ماورا بنفش ندارد و باعث سوختگی نمی شود در یک روش ایمن میباشد و در پایان کارفیشیال حتمأ از ضد آفتاب استفاده شود و از تماس با آب گرم خودداری کنید. آموزشگاه فنی و حرفه‌ای نوید بخشان سلامت یکی از بهترین آموزشگاه‌ها محسوب می شود که در تهران می باشد و هم تهرانی ها و هم شهرستانی های عزیز می توانند برای یادگیری کامل آموزشی پاکسازی پوست و ورود به بازار کار به ما مراجعه کنند و کار با دستگاه هیدروفیشیال را هم آموزش ببیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *