لوگو فنی حرفه ای

در رابطه با آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای بیشتر بدانیم:

آموزشگاه های آزاد مراکز تخصصی آموزشی هستند که توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ( زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی ) به آنها مجوز فعالیت داده شده تا در شهر های تعیین شده ، با جذب هنرجو در رشته هایی مجوز داده شده به منظور ورود به بازار کار ، هنرجو را آموزش داده و برای ورود به بازار کارآماده کنند.

مدارک فنی و حرفه ای به سه دسته مدارک رسمی، مورد تایید و گذر مهارتی تقسیم می شوند. نحوه اخذ این مدارک متفاوت از یکدیگر بوده و در برخی موارد داوطلبان می بایست حداقل نمره مشخص شده در آزمون فنی را کسب کرده تا موفق به دریافت مدرک فنی شوند.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمانی است که به متقاضیان علاقه مند به یادگیری مهارت در حرفه های مختلف، خدمات آموزشی و عملی بسیاری را در قالب دوره ها و کارگاه های مهارت آموزی ارائه می دهد. داوطلبان پس از اتمام دوره آموزشی خود باید در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده تا گواهینامه گ مهارت خود را دریافت نمایند.

مدارک اعطا شده از سازمان فنی و حرفه ای کشور معتبر بوده و دارای امتیازاتی برای دارندگان این مدارک است .

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد

یکی از کسب و کارهایی که طرفداران زیادی دارد تاسیس یک آموزشگاه است. قطعا یکی از آیتم های بسیار مهم بعد از تاسیس آموزشگاه مدیریت آن بسیار مهم است و در واقع وجه تمایز آموزشگاه موفق و آموزشگاه ناموفق در مدیریت آن میباشد.

در دوره ی مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای و آزاد سرفصل های مختلفی آموزش داده میشود که در ادامه به آن میپردازیم.

مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد شامل:
مدیریت منابع انسانی و مالی
برنامه ریزی امور آموزشگاه
اجرای قوانین و دستورالعمل ها
تهیه گزارشات و انجام مکاتبات مربوطه می باشد.
اعمال مدیریت بر حسن انجام وظایف کلیه کارکنان و مربیان و … را در بر می گیرد.